Brno-město
 792 20 20 90       info@istranky.eu
Ceník webdesign Brno Kontakt webdesign Brno - Deep Grade Naše reference - Deep Grade Brno Poskytované služby | Tvorba www stránek Brno Webdesign studio Brno - Deep Grade Deep Grade Brno

CENÍK SLUŽEBChcete vytvořit webové stránky, E-shop, či jiné propagační materiály, avšak zaskočily vás průměrné ceny takových služeb? Pak jste se trefili do černého. Vítejte v ceníku solidní společnosti, kde ceny držíme hluboko pod úrovní konkurence.

Chcete jednoduchým způsobem zjistit přibližnou cenu Vašich požadavků?
Využijte naši online kalkulačku ceny
Webdesign Brno - Deep Grade
Oblast internetu

Tvorba www stránek
Jednoduchý web

od 4 000Kč

Tvorba E-Shopů
Pokročilý web

od 6 000 Kč

SEO optimalizace
Pokročilé řešení

od 10 000 Kč

Reklamní bannery
SEO Optimalizace

od 1 000 KčTvorba www stránek
Reklamní bannery

od 250 KčPopis služeb:

Jednoduchý web je vhodný pro nenáročné prezentace s velmi omezeným počtem podstránek a menší četností aktualizací, nepodporuje pokročilejší funkce. Výhodou je nižší pořizovací cena, mezi nevýhody patří především složitější a nákladnější úprava.


Varianta pokročilého webu je určena pro moderní a častěji aktualizované stránky. Podporuje složitější funkce a hlavní výhodou je snadná úprava, kterou si uživatel provádí sám, je tedy ZDARMA. Tato úprava probíhá v administračním rozhraní našeho redakčního systému, kde je kladen důraz na jednoduchost a použitelnost. Tudíž můžete psát či upravovat stránky jako například dokumenty ve Wordu, zakládat nové kategorie v menu nebo vkládat obrázky do fotogalerie, to vše bez práce zkušeného programátora.


Pokročilé řešení zahrnuje ostatní aplikace, které nejsou zcela běžné. Patří sem například e-shopy, inzertní servery atp. Také se zde vyskytují Vaše originální projekty, které nejsou podobné běžným stránkám. Máte-li nějaký takový projekt, napište nám jak má systém fungovat a my Vám nezávazně provedeme cenovou kalkulaci.


Služba SEO optimalizace vašim internetovým stránkám pomáhá získávat přední místa ve vyhledavačích jako je Google, Seznam aj.. V nabídce máme mnoho, cenově odlišných variant této služby. Pokud nevíte jaká varianta by byla pro Vás nejvhodnější, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.


Internetové reklamní bannery jsou důležitou součástí propagační kampaně každé firmy. Vytvoříme Vám jak bannery statické, tak i dynamické (flashové), které jsou zárukou přilákání nových zákazníků. Cena každého banneru se odvíjí podle složitosti, přičemž nejlevnější jednoduchý statický banner můžete získat již za cenu 250 Kč.Grafické práce

Tvorba www stránek
Loga

2 000 Kč

Tvorba E-Shopů
Vizitky

od 500 Kč

SEO optimalizace
Letáky, plakáty

cena dohodou


Popis služeb:

Objednáte-li si u nás tvorbu firemního loga, získáte za jednotnou cenu 2 000 Kč celkem pět různých návrhů, ze kterých si následně vyberete ten nejlepší.


Mezi naše služby patří také tvorba a tisk vizitek. Za cenu 500 Kč od nás získáte jedinečný grafický návrh vizitky. Cena samotného tisku se pak odvíjí podle jejich požadovaného počtu (čím více, tím levnější tisk), podrobnější informace v naší online kalkulaci.


Vytváříme táké různé propagační materiály, jako jsou letáky, plakáty a jiné. Cena se vždy odvíjí dle formátu, počtu kusů a náročnosti na zpracování. V případě této služby je tedy nutné nás nejprve kontaktovat s vašimi konkrétními požadavky, a následně Vám pak bude sdělena konečná cena.

výpočet ceny online