Brno-město
 792 20 20 90       info@istranky.eu
Ceník webdesign Brno Kontakt webdesign Brno - Deep Grade Naše reference - Deep Grade Brno Poskytované služby | Tvorba www stránek Brno Webdesign studio Brno - Deep Grade Deep Grade Brno

NAŠE SLUŽBY„Nabízíme kompletní sortiment grafických a webových služeb pro vaši firemní, či osobní prezentaci.”


Oblast internetu

Tvorba webových stránek


Kvalitní webdesign je základním kamenem k úspěšné webové prezentaci. Při tvorbě kvalitního webdesignu je známo, že na upoutání pozornosti klienta máte zhruba 5 sekund. Dále přichází otázka, jak návštěvníka po upoutání dále udžet a proměnit potenciálního zákazníka v opravdového.


Díky našim dlouhodobým zkušenostem dokážeme upoutat právě Vaši cílovou skupinu. Zajímavým designem, ale zároveň srozumitelnou a jasnou orientací ovládacích prvků neodradíme žádného z potencionálních zákazníků. Našim cílem je, aby každá námi vytvořená webová prezentace reprezentovala Vaši společnost v tom nejlepším světle..


Tvorba E-Shopů


Jsme připraveni Vám vytvořit internetový obchod přesně dle Vašich představ a potřeb. Vytvoříme Vám originální a přehledný webdesign, který Vás odliší od konkurence. Námi vytvořené internetové obchody se vyznačují snadnou obsluhu, intuitivním používáním a zároveň důrazem na rychlost a spolehlivost.


Další poskytované služby:

  • SEO optimalizace, tvorba reklamních (internetových) bannerů, webové aplikace dle vašich přáníGrafické práce

Grafika nás v životě provází na každém kroku a je součástí všeho na co jsme v běžném životě zvyklí. Vídáme ji na letácích, plakátech, vizitkách, webových stránkách a na obalech výrobků, které každodenně kupujeme. Líbivá grafika je přesně tím co formuje uživatelův první dojem z produktu nebo celé společnosti. Proto se snažíme realizovat naše projekty s originálními nápady, stále však dodržujeme osvědčené postupy.


Grafické služby:

  • Tvorba firemního loga, vizitek, letáků, plakátů a jiných propagačních materiálů